31/03/2018

Zastanawialiście się kiedyś, co oznacza skrót EVB w kontekście ładowania pojazdów elektrycznych? Czy to rodzaj stacji ładowania? A może rodzaj specjalnego tworzywa, które jest wykorzystywane przy ich produkcji? Dziś rozwiewamy te wątpliwości. :)

EVB, to skrót od wyrażen...

30/03/2018

Hulajnoga elektryczna cieszy się coraz większą popularnością. Klasyczna hulajnoga, którą jeszcze do niedawna kojarzono głównie z zabawką dla dzieci, została wyposażona w silnik elektryczny, zasilany najczęściej akumulatorami litowo-jonowymi. Wśród dostępnych na rynku p...

30/03/2018

Czy elektryczny czterokołowiec umożliwi poruszanie się po dotychczas niedozwolonych terenach leśnych?

Art. 29. 1. Ustawy o lasach mówi:

„Ruch pojazdem silnikowym, zaprzęgowym i motorowerem w lesie dozwolony jest jedynie drogami publicznymi, natomiast drogami leśnymi jes...

30/03/2018

Ładujemy nasz pojazd i chcielibyśmy dowiedzieć się, ile prądu zużyliśmy. Planujemy zakup lub dzierżawę stacji ładowania i chcielibyśmy obliczyć, na ile nam się to opłaci. W jaki sposób możemy monitorować tak zużytą energię elektryczną?

Na szczęście producenci stacji ład...

29/03/2018

O tym, że elektryczny napęd wspomagający w rowerze pełni wyłącznie funkcję pomocniczą pisaliśmy tutaj. Wiąże się to ściśle z europejską normą PN EN 15194, która określa warunki dopuszczenia e-roweru do ruchu drogowego.

Czy jednak rower elektryczny jest w pełni bezpieczn...

Please reload

Forum 

Wyróżnione posty

International Automotive Business Meeting 2019

14/06/2019

1/7
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

  • Facebook
  • Twitter Ikona społeczna
  • LinkedIn
  • YouTube

©Copyright 2017-2020 by Forum Elektromobilności. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Zobacz Regulamin oraz politykę Cookies.