top of page

Targi Electronics Show 2018

W dniach 13-15.04.18. na terenie PTAK Warsaw Expo odbędzie się Pierwsza Edycja Targów Electronics Show (http://electronics-show.com). Partnerem targów w branży elektromobilności jest FORUM ELEKTROMOBILNOŚCI (www.forumem.pl). Organizator targów zaprosił nas do zorganizowania zbiorowego stoiska, które w sposób przekrojowy pokaże, że elektromobilność to elektronika użytkowa, którą coraz szerzej będziemy wykorzystywać w transporcie.


Zapraszamy do zaprezentowania swoich produktów na stoisku organizowanym przez FEM.


Dlaczego targi elektroniki użytkowej ELECTRONICS SHOW?


Auto elektryczne i autonomiczne jest zaawansowanym urządzeniem elektronicznym, podobnie jak systemy informacyjno-rozrywkowe w nich montowane czy infrastruktura do jego ładowania i obsługiwania. Auta elektryczne to też zaawansowane oprogramowanie do sterowania pojazdem, rozrywki, komunikacji z internetem, ładowania, współdzielenia z innymi użytkownikami itp. Największe koncerny elektroniczne finansują startupy projektujące auta elektryczne przyszłości, a spektakularne premiery nowym modeli aut elektrycznych coraz częściej odbywają się na największych światowych targach elektroniki użytkowej.


Zatem targi elektroniki użytkowej to doskonałe miejsce do zaprezentowania wszelkich rozwiązań elektronicznych i elektrycznych mogących mieć zastosowanie w elektromobilności oraz samych pojazdów i ich użytkowego zastosowania.Dlaczego stoisko organizowane przez Forum Elektromobilności?


Jesteśmy portalem informacyjnym dostarczającym najnowsze i najciekawsze informacje dotyczące pojazdów elektrycznych oraz infrastruktury z nim związanej. Tworzymy platformę wymiany informacji, kontaktów i łączenia podmiotów na rynku elektromobilności. To połączenie sprawia, że oferujemy kompleksową obsługę organizacji wystawienia się na targach (minimum formalności, możliwość reprezentowania produktów i firmy przez naszych przedstawicieli), bardzo niskie koszty wystawienia produktów, wejściówki na targi oraz wieczorną Galę, dodatkową promocję w naszych mediach społecznościowych i na stronie www.forumem.pl, indywidualną pomoc w nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych.


Jeśli firmy związane z elektromobilnością będą blisko siebie (na jednej przestrzeni organizowanej przez Forum Elektromobilności), będą bardziej widoczne i nie znikną wśród stoisk dotyczących innych rodzajów elektroniki. Powstałe „miasteczko elektromobilności” będzie wyróżniało się swoją tematyką i będzie łatwo zauważalne dla firm zainteresowanych daną branżą.Kogo zapraszamy?


Mając do dyspozycji 100 m2 udostępnione przez organizatora targów w bardzo atrakcyjnej cenie, postanowiliśmy zaprosić do współtworzenia stoiska tylko wybrane firmy, które jakością oferowanych produktów i usług stanowić będą najlepszą wizytówkę elektromobilności. Planujemy, aby na wspólnym stoisku zaprezentować: małe samochody EV oraz szeroką gamę dwu i jednoosobowych pojazdów elektrycznych w różnych wariantach zastosowania, elektroniczne urządzenia służące do sterowania, ładowania i obsługi pojazdów elektrycznych, innowacyjne rozwiązania napędów dla pojazdów EV, oprogramowanie, instytuty i stowarzyszenia promujące elektromobilność, koła studenckie projektujące i budujące pojazdy elektryczne.


Organizatorzy przewidują, że podczas trzech dni targów zwiedzi je blisko 30 tysięcy osób, fascynatów elektroniki, gadżetomaniaków – potencjalnych klientów indywidualnych. Nasze stoisko odwiedzą też inwestorzy oraz przedstawiciele firm widzących w elektromobilności perspektywę szybkiego wzrostu i zbudowania w perspektywie dochodowego biznesu.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Oferujemy również możliwość wystawienia się na równie atrakcyjnych warunkach na innych targach i wystawach branżowych w 2018 roku.

Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji oraz prześlemy pełen kalendarz imprez, na których będziemy obecni z grupowym stoiskiem w tym roku.

Anna Skarbek-Żabkin – tel. 507-836-503,

e-mail: anna.skarbek-zabkin@forumem.pl

Piotr Matuszewski – tel. 535-803-657,

e-mail: piotr.matuszewski@forumem.pl

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum

bottom of page