Elektromobilność pomaga łamać bariery

28/03/2018

Elektryczny świat otwiera przed nami wiele możliwości. To, co jeszcze wczoraj stanowiło barierę, dziś może stać się doskonałym motorem do rozwoju. Zasada Bikes już od 2012 roku produkuje rowery z elektrycznym wspomaganiem napędu.

 

Czy to szansa dla osób starszych na poprawę swojej sprawności ruchowej?

 

Dotychczasowa praktyka pokazuje, iż jest to doskonały sposób na zachowanie mobilności przez seniorów, którzy mogą dzięki temu bez większego wysiłku aktywnie uczestniczyć w życiu swoich wnuków. Wyprawa do sklepu, czy na działkę nie jest już czynnością nie do pokonania, a dodatkowe korzyści zdrowotne i rehabilitacyjne sprawiają, że elektryczny rower staje się już nie tylko środkiem transportu, ale przede wszystkim wielofunkcyjnym narzędziem aktywnego spędzania wolnego czasu. Czy zwiastuje to przełom we wspieraniu aktywności fizycznej seniorów? Tego jeszcze nie wiemy. Wiemy jednak na pewno, że elektromobilni możemy być niezależnie od wieku czy poziomu sprawności fizycznej.

 

 

Rowery Zasada Bikes z elektrycznym wspomaganiem napędu będziecie mogli przetestować na naszym stoisku elektromobilności w trakcie targów Electronics Show w Nadarzynie w dniach 13-15.04.2018. Szczegółowe informacje dla zwiedzających znajdziecie tutaj. Zapraszamy. 

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na LinkedIn
Przypnij na Pinterest
Please reload

Wyróżnione posty

International Automotive Business Meeting 2019

14/06/2019

1/7
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

  • Facebook
  • Twitter Ikona społeczna
  • LinkedIn
  • YouTube

©Copyright 2017-2019 by Forum Elektromobilności. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Zobacz Regulamin oraz politykę Cookies.