top of page

Panaceum na zatłoczone drogi

Czy wiecie, że stojąc w korkach w Warszawie w godzinach szczytu w ciągu miesiąca tracimy średnio niemal 7,5 godz. naszego cennego czasu? Tyle według Raportu Deloitte i Targeo traciliśmy w 2014 roku.


W obliczu wyzwania, jakim w obecnych czasach ze względu na rosnącą liczbę pojazdów staje się organizacja ruchu, warto rozważyć alternatywne metody poruszania się po zatłoczonym mieście.


JedenŚlad odpowiedział na to wyzwanie, proponując warszawiakom 100 elektrycznych skuterów sharigowych. „Aplikacja jest kluczem” - taką informację przeczytamy na stronie internetowej Jednego Śladu. Przy pomocy aplikacji bowiem znajdziemy i zarezerwujemy skuter. Co więcej, możemy zostawić go w dowolnym miejscu. Skutery są 2-osobowe, wyposażone w dwa kaski, jeden w rozmiarze M, a drugi w rozmiarze L.


Źródło: https://www.facebook.com/jedensladpl/

Źródło: https://www.facebook.com/jedensladpl/

Korzystając ze skuterów sharingowych JedenŚlad nie płacimy za parkomaty i co najważniejsze, bez większych przeszkód omijamy korki, swobodnie docierając na miejsce. Oszczędzimy więc nie tylko czas i pieniądze, ale ograniczymy również poziom codziennego stresu, co z pewnością może wyjść nam na dobre.


O skuterach JedenŚlad będziecie mogli porozmawiać przy naszym stoisku elektromobilności w trakcie targów Electronics Show w Nadarzynie w dniach 13-15.04.2018, na które już teraz serdecznie Was zapraszamy. Szczegółowe informacje dla zwiedzających znajdziecie tutaj.

Raport o korkach w 7 największych miastach w Polsce, Deloitte i Targeo, źródło: https://www2.deloitte.com/content/dam/Deloitte/pl/Documents/Reports/pl_Raport_koszty_korkow_najwieksze_polskie_miasta.pdf

Wyróżnione posty
Ostatnie posty