top of page

Czy hulajnoga elektryczna, to nadal hulajnoga?

Hulajnoga elektryczna cieszy się coraz większą popularnością. Klasyczna hulajnoga, którą jeszcze do niedawna kojarzono głównie z zabawką dla dzieci, została wyposażona w silnik elektryczny, zasilany najczęściej akumulatorami litowo-jonowymi. Wśród dostępnych na rynku produktów znajdziemy zarówno hulajnogi wyposażone w siedziska, jak i bez nich. Wysokiej klasy hulajnogi elektryczne posiadają również amortyzację oraz szereg dodatkowych elementów, zwiększających komfort użytkowania. Z uwagi na te udoskonalenia, elektryczna hulajnoga stała się doskonałą alternatywą dla wielu fanów skateboardów czy rowerów BMX. Ciekawą ofertę takich pojazdów można znaleźć u polskiego producenta pojazdów elektrycznych VELEX.


www.velex.pl

Czy jednak w ten sposób hulajnoga elektryczna nie stanie się pojazdem zupełnie odrębnym? Cóż, jesteśmy przekonani, że wielu fanów klasycznej hulajnogi wybaczyło producentom to odejście od klasycznego schematu na rzecz nowych możliwości.


Jeśli sami chcielibyście przekonać się, która wersja hulajnogi bardziej do Was przemawia, koniecznie odwiedźcie nasze stoisko elektromobilności na targach ElectronicsShow w Nadarzynie w dniach 13-15.04.2018. Szczegółowe informacje dla zwiedzających znajdziecie tutaj.


Będziecie mogli przetestować hulajnogi elektryczne firmy VELEX. Zapraszamy.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum

bottom of page