top of page

II zlot samochodów elektrycznych i hybrydowych zbliża się wielkimi krokami

Już tylko 10 dni dzieli nas od kolejnego wielkiego wydarzenia, jakim jest zlot samochodów elektrycznych i hybrydowych oraz piknik elektromobilności. Czeka was mnóstwo jazd testowych, począwszy od deskorolek elektrycznych, kończąc na najnowszych modelach aut elektrycznych i hybrydowych. Urozmaicony program zlotu sprawi, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku.


W związku z powyższym zapraszamy na II Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. Piknik Elektromobilności, który odbędzie się w Ząbkach pod Warszawą w dniu 27.05.2018. Znajdziecie tam również stoisko Forum Elektromobilności. Zobaczcie jakie elektromobilne atrakcje przygotowali organizatorzy Zlotu, odwiedźcie nasze stoisko i spróbujcie jak jeździ się unicyklem Inmotion V3 Pro. My mówimy na to e-kółko :)


Przypominamy również, że niedawno zorganizowaliśmy duży event elektromobilności na Electronics Show 2018, na którym zaprezentowaliśmy 14 firm na powierzchni 230 m2, zorganizowaliśmy tory do jazd testowych na powierzchni ponad 11.000 m2. Strefa Elektromobilności została bardzo dobrze oceniona i była licznie odwiedzana. Nasi wystawcy byli zgodni, że tego typu eventy świetnie promują pojazdy i infrastrukturę elektromobilności.

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego pierwszy EkoZlot

Więcej informacji na www.ekozlot.pl

Do zobaczenia na EkoZlocie.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum

bottom of page