Nowy Concept Store samochodów elektrycznych w Berlinie

22/06/2018

Firma Renault otworzyła nowy concept store w Berlinie, kontynuując tym samym rozbudowę miejskich sklepów koncepcyjnych. Pierwsze centrum tego typu zostało otwarte w Sztokholmie na początku obecnego roku. Najnowszy concept store powstał w wyniku partnerstwa z lokalnym dystrybutorem Renault i znajduje się na znanym placu w Berlinie - Gendarmenmarkt. 

 

 

 

Jakie usługi dostaną klienci?

 

Celem sklepu jest nawiązanie bliższej, bezpośredniej relacji z potencjalnymi klientami i udzielenie odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące samochodów elektrycznych, których jest co raz więcej, jednocześnie promowane są korzyści płynące z prowadzenia takich pojazdów. Odwiedzający mogą czerpać profity z doświadczeń fizycznych i cyfrowych oraz uzyskać wszystkie informacje odnośnie zasięgów samochodów elektrycznych, infrastruktury do ładowania i systemów ładowania, lokalnych przepisów, dotacji, warunków zakupu i usług związanych z elektrycznymi samochodami. Oczywiście, klienci będę mogli również odbyć jazdę testową i złożyć zamówienie.  

 

W Szwecji projekt Concept Store udał się

 

Concept Store w Sztokhomie przyciągnął aż 14000 klientów w zaledwie trzy miesiące -Liczby robią wrażenie. Ten zupełnie nowy sposób zaprezentowania elektromobilności na pewno przyczyni się do szybkiej edukacji, podkreślając przy tym ogrom zalet samochodów elektrycznych w miastach. 

 

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na LinkedIn
Przypnij na Pinterest
Please reload

Wyróżnione posty

International Automotive Business Meeting 2019

14/06/2019

1/7
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

  • Facebook
  • Twitter Ikona społeczna
  • LinkedIn
  • YouTube

©Copyright 2017-2020 by Forum Elektromobilności. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Zobacz Regulamin oraz politykę Cookies.