top of page

Nowy Concept Store samochodów elektrycznych w Berlinie

Firma Renault otworzyła nowy concept store w Berlinie, kontynuując tym samym rozbudowę miejskich sklepów koncepcyjnych. Pierwsze centrum tego typu zostało otwarte w Sztokholmie na początku obecnego roku. Najnowszy concept store powstał w wyniku partnerstwa z lokalnym dystrybutorem Renault i znajduje się na znanym placu w Berlinie - Gendarmenmarkt.


Concep store renault


Jakie usługi dostaną klienci?


Celem sklepu jest nawiązanie bliższej, bezpośredniej relacji z potencjalnymi klientami i udzielenie odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące samochodów elektrycznych, których jest co raz więcej, jednocześnie promowane są korzyści płynące z prowadzenia takich pojazdów. Odwiedzający mogą czerpać profity z doświadczeń fizycznych i cyfrowych oraz uzyskać wszystkie informacje odnośnie zasięgów samochodów elektrycznych, infrastruktury do ładowania i systemów ładowania, lokalnych przepisów, dotacji, warunków zakupu i usług związanych z elektrycznymi samochodami. Oczywiście, klienci będę mogli również odbyć jazdę testową i złożyć zamówienie.


W Szwecji projekt Concept Store udał się


Concept Store w Sztokhomie przyciągnął aż 14000 klientów w zaledwie trzy miesiące -Liczby robią wrażenie. Ten zupełnie nowy sposób zaprezentowania elektromobilności na pewno przyczyni się do szybkiej edukacji, podkreślając przy tym ogrom zalet samochodów elektrycznych w miastach.


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum

bottom of page