International Automotive Business Meeting 27 i 28 listopada 2018 w Sosnowcu

Rozpoczęła się już rejestracja na International Automotive Business Meeting. Jest to najważniejsze spotkanie dla osób w branży motoryzacyjnej. W czasie jego trwania wszyscy obecni będą mogli wspólnie usiąść i porozmawiać o swoich doświadczeniach czy pomysłach na przyszłość, jak i nawiązać cenne znajomości.

Wydarzenie odbędzie się 27 i 28 listopada 2018 roku w Expo Silesia w Sosnowcu i obfitować będzie w wystąpienia konferencyjne międzynarodowych ekspertów oraz cenne dyskusje czy spotkania. Jednym z głównych tematów będzie przyszłość motoryzacji, jej przemiany oraz ich wpływ na branżę motoryzacyjną. Między innymi mówić się będzie o elektromobilności oraz zdalnemu wspomaganiu kierownicy. Jak mówi i zaprasza Jakub Faryś, Prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego:

“Ograniczenie emisji szkodliwych substancji, w tym CO2 i NOX, to dziś jeden z najistotniejszych tematów dla branży motoryzacyjnej. Komisja Europejska postawiła przed nami bardzo ambitne cele redukcji emisji CO2 o 15% do 2025 roku i o 30% do 2030 roku. Czy europejskiej i polskiej branży motoryzacyjnej uda się osiągnąć ten cel? Jakie będą konsekwencje? I wreszcie - jak ewolucja, czy też może rewolucja, elektromobilności wpisze się w te działania? O tym wszystkim będziemy dyskutować na naszym panelu podczas konferencji International Automotive Business Meeting zorganizowanej przez Włoską Izbę Handlowo-Przemysłową”.

Jest to również możliwość do rozmowy oraz nawiązywaniu znajomości. W czasie tego wydarzenia spotkamy: liderów branży motoryzacyjnej i jej ekspertów, producentów samochodów, największych dostawców Tier 1 i 2, przedstawicieli władz, instytucji oraz stowarzyszeń branżowych (europejskich, polskich i lokalnych). Swój głos zabiorą również przedstawiciele ok. 400 firm z całego świata (reprezentanci branży motoryzacyjnej z Polski, Europy, Stanów Zjednoczonych, Chin, Japonii czy Indii). Organizatorzy zapraszają w tym celu również na spotkania networkingowe (Speed Business Mixer), spotkania B2B czy kolację galową.

Forum Elektromobilności jest partnerem tego wydarzenia.

Więcej informacji oraz zapisy na: www.iabmevent.com

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum