top of page

Kjosk Polska - podziel się energią

Oto kiosk, w którym można wypożyczyć power bank. Ma on też ekran na którym znajdą się przydatne informacje, na przykład pogoda. Jest to również przestrzeń na potencjalne reklamy. W przyszłości zasilać również będzie pojazdy elektryczne Wszystko to zaprojektowane zostało przez firmę Kjosk Polska.

Urządzenie można było zobaczyć w trakcie POL-ECO System w Poznaniu. A w trakcie prezentacji można było też pojeździć hoverboardem :)


Kjosk Polska to startup z polskim kapitałem, założony i prowadzony przez dwóch przedsiębiorców – ojca i syna, którzy wspólnie stawiają na innowację i rozwój miast. Kjosk to nowatorski i rewolucyjny produkt, który na zawsze odmieni wizerunek urządzeń smartcity w małych jak i dużych miastach. Ten pionierski projekt to nowość na rynku globalnym. Zadaniem marki jest usprawnianie mieszkańcom poruszanie się i funkcjonowaniew tkance miejskiej oraz ułatwienie drogi do bycia w stałym kontakcie ze światempoprzez niezawodne źródło energii. Jedną z zalet Kjosku jest możliwość wgrania personalizowanych map, pozwalające odnaleźć najważniejsze punkty w przestrzeni miasta takie jak szpitale, posterunki policji, urzędy, wypożyczalnie rowerów, galerie handlowe, czy warte obejrzenia miejsca i zabytki. Te sprawne urządzenia, poprzez wgrane aplikacje, poinformują nas o pogodzie,a poprzez mierniki smogu, o jakości powietrza w okolicy. Rozkład jazdy komunikacji miejskiej oraz aplikacje ułatwiające nawigację i poruszanie się miejskim transportem będą na wyciągnięcie ręki dla każdego mieszkańca i turysty. Kjosk to również informator, w którym można przejrzeć najważniejsze wydarzenia kulturalne w miejście. Głównym atutem naszego smartkiosku jest możliwość wypożyczenia power banków na godziny. Chcemy, aby Kjosk był rozwiązaniem dla osób, które mają potrzebę naładowania swojego smartfonu lub tabletu, a niekoniecznie dysponują wystarczającą ilością czasu i dostępem do ładowarki. Zaletą tego rozwiązania jest mobilność ładowania i możliwość zwrócenia power banku w zupełnie innej lokalizacji.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum

bottom of page