Ekozlot – jeden dzień w roku, o którym pamięta każdy miłośnik samochodów elektrycznych

15/11/2018

Używanie samochodu elektrycznego, to nie tylko zasiadanie za kierownicą i przyjemność z bezszelestnej, dynamicznej jazdy. Każdy, kto chciałby mieć taki samochód, powinien odpowiedzieć sobie na pytania: jak i gdzie optymalnie ładować swój pojazd, w jaki sposób dbać o trwałość baterii i innych elementów, gdzie go serwisować, a nawet jak zakupić. Na te i wiele innych pytań można co roku w maju porozmawiać na Ekozlocie.

 

 

Stowarzyszenie Ekozlot.pl, organizator Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach, ma na celu propagowanie elektromobilności, jako rozwijającej się dziedziny motoryzacji. Instytucja dąży do upowszechnienia samochodów elektrycznych w komunikacji indywidualnej i zbiorowej, przełamywania barier powstałych w tym zakresie, a także wspierania rozwoju infrastruktury ładowania oraz kształtowania regulacji prawnych ułatwiających rozwój elektromobilności w naszym kraju. Ekozlot realizuje swoją misję m.in. poprzez wspieranie polskich inicjatyw związanych z produkcją i rozwojem pojazdów elektrycznych, organizowanie wydarzeń mających na celu zaznajomienie młodych ludzi z motoryzacją elektryczną, a także wspieranie działań związanych z konwersją samochodów spalinowych na elektryczne.

 

W czasie Warsaw Motor Show, w Strefie Elektromobilności, też będzie można porozmawiać z przedstawicielami Ekozlotu i wieloma innymi miłośnikami samochodów elektrycznych. Wybranymi pojazdami będzie można też pojeździć na torze testowym organizowanym przez FEM.

 

 

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na LinkedIn
Przypnij na Pinterest
Please reload

Wyróżnione posty

International Automotive Business Meeting 2019

14/06/2019

1/7
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

  • Facebook
  • Twitter Ikona społeczna
  • LinkedIn
  • YouTube

©Copyright 2017-2020 by Forum Elektromobilności. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Zobacz Regulamin oraz politykę Cookies.