top of page

4cv wyłącznym dystrybutorem pojazdów wolnobieżnych Kawasaki


Firmę 4cv mieliście okazję poznać w naszej Strefie Elektromobilności podczas Warsaw Motor Show. Jest wyłącznym dystrybutorem pojazdów wolnobieżnych marki Kawasaki. Co więcej zajmuje się naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi tych sprzętów.

W ofercie firma 4cv ma kilka rodzajów rowerów górskich: Kawasaki Electric Trekking MTB, damski Kawasaki Trekking Lady KX-E-TREKLADY51 oraz trekingowy Kawasaki Trekking Man KX-E-TREKMAN53. Ponadto do wyboru mamy hulajnogi elektryczne, segwaye i hoverboardy.

Hulajnoga elektryczna ze względu na swoje małe rozmiary i niewielką prędkość (max. 12 km/h) jest idealna dla młodszych użytkowników, a bezpieczną jazdę zapewnią również dwa modele segway. Kawasaki Streetboard KX-ST10.1 osiąga max. prędkość 15 km/h oraz posiada regulowaną rączkę, która pomaga utrzymać równowagę. Drugi szybszy i bardziej rozbudowany jest Kawasaki Streetboard KX-ST14.0. Wyróżnia go zasięg – na w pełni naładowanej baterii przejedziemy nawet 50 km.


Hoverboardy to po prostu deskorolki tyle, że z napędem elektrycznym.

Kawasaki jako jeden z nielicznych producentów ma w ofercie terenowe deskorolki elektryczne, którymi możemy poruszać się po różnorodnych powierzchniach. Przykładem jest Kawasaki Balance Scooter KX-CROSS8.5A, którą bez problemu przejedziemy po nierównym chodniku.

Ciekawym rozwiązaniem jest model Kawasaki Surfboard KX-SB 6.5., który posiada pojedyncze kółko pośrodku deski.

Aby bezpiecznie poruszać się tymi pojazdami konieczne jest stosowanie kasków i ochraniaczy na łokcie i kolana.

Wszystko to znajdziecie w sklepie stacjonarnym 4cv. Zapraszamy na stronę https://4cv.sklep.pl/firm-pol-1473425806-Kawasaki.html

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum

bottom of page