top of page

Młodzi, elektromobilni prowadzą projekt E-veh

E-veh to projekt społeczny, który ma na celu promowanie pojazdów elektrycznych w życiu codziennym. Prowadzą go młodzi, niezwykle ambitni i przedsiębiorczy ludzie ze Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych, którzy chcą mieć wpływ na stan otaczającego nas środowiska poprzez promowanie elektromobilności.

Szymon, Wojtek, Oskar, Szymon, Filip i Julianna od października 2019 roku realizują projekt w ramach olimpiady "Zwolnieni z teorii" na temat elektromobilności i jej zalet w życiu codziennym. Walczą o tytuł najlepszego projektu ekologicznego w Polsce, jednak jak sami mówią “projekt to tylko początek rozwoju naszej działalności”.

Ich główną motywacją jest chęć podniesienia świadomości społeczeństwa na temat pojazdów elektrycznych oraz ich eksploatacji.

Na ich profilu na facebooku (https://www.facebook.com/projekteveh/notifications/), piszą między innymi o tym czym się różni samochód elektryczny od spalinowego i jak te różnice wpływają na jakość powietrza, hałas w mieście, bezpieczeństwo, zawartość portfela użytkownika oraz ile trwa ładowanie samochodu ev.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do aktywnej obserwacji i promowania ich projektu. Wspólnie wspierajmy zespół krzewiący elektromobilność wśród młodego pokolenia 😊

#movethefuture #wkontakcie

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum

bottom of page