Innovation AG i ich Sokół 4x4

12/02/2020

Firma Innovation AG od ponad 20 lat specjalizuje się w przebudowach i remontach pojazdów rajdowych i specjalnych. Ostatnio zajmują się także konwersją aut. Zadaniem Spółki jest budowa prototypów pojazdów z napędem elektrycznym i dostosowanie ich do potrzeb produkcji nisko i średnioseryjnej.

Ich największym dziełem w tym zakresie jest skonstruowanie elektrycznego Land Rovera Defender, który powstał na autorskiej platformie Sokół 4x4.

Platforma Sokół 4x4 jest podstawą do budowy wyspecjalizowanych środków transportu, dedykowanych do pracy w najcięższych warunkach terenowych – między innymi samochodów specjalistycznych dla kopalń odkrywkowych, samochodów dla straży granicznej i innych służb oraz samochodów rajdowych. Pojazdy takie z powodzeniem zastąpią auta spalinowe do zadań w trudnym terenie, co będzie skutkowało obniżeniem kosztów użytkowania oraz będzie miało znaczący efekt ekologiczny.

W dniach 26-27 lutego podczas targów ENEX w Kielcach będzie można obejrzeć jedno takie auto na stoisku a drugim przejechać się.

Serdecznie zapraszamy do Strefy Elektromobilności na stoisko Innovation AG Sokół 4x4 oraz na tor pokazowy Forum Elektromobilności w hali A i C.

 

 

 

 

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na LinkedIn
Przypnij na Pinterest
Please reload

Wyróżnione posty

International Automotive Business Meeting 2019

14/06/2019

1/7
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

  • Facebook
  • Twitter Ikona społeczna
  • LinkedIn
  • YouTube

©Copyright 2017-2020 by Forum Elektromobilności. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Zobacz Regulamin oraz politykę Cookies.