Radox HPC, polska technologia do ładowania o dużej mocy.

14/02/2020

Jest to system opracowany przez szwajcarskiego producenta Huber+ Suhner, oferowany przez ASTE Sp. z o.o.. Daje on możliwość szybkiego ładowania o dużej przepustowości. Dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia kabla pompowym wymiennikiem ciepła lub chłodnicą i płynem chłodzącym, system Randox HPC pozwala na użycie znacznie mniejszego przekroju kabla niż w tradycyjnym rozwiązaniu. Chłodzone kable są cienkie, bardzo elastyczne, lekkie i łatwe w obsłudze. Radox może być dostosowany do złączy typu CCS, Typ 1 i Typ 2.

Rozwiązanie może znaleźć zastosowanie przy ładowaniu nowych, pojemnych akumulatorów pojazdów elektrycznych oraz ciężarówek.

Spółka Aste od prawie 30 lat zajmuje się importem kabli specjalistycznych, profesjonalnego osprzętu kablowego i wprowadzaniem na rynek nowych technologii. Aste oferuje także doradztwo w zakresie technik mocowania, ochrony i rozprowadzania kabli.

Jeżeli chcecie poznać bliżej ich działalność, zapraszamy na stoisko podczas targów ENEX w Kielcach w dniach 26-27 lutego, gdzie między innymi Aste zaprezentuje swoje produkty i usługi.

 

 

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na LinkedIn
Przypnij na Pinterest
Please reload

Wyróżnione posty

International Automotive Business Meeting 2019

14/06/2019

1/7
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

  • Facebook
  • Twitter Ikona społeczna
  • LinkedIn
  • YouTube

©Copyright 2017-2020 by Forum Elektromobilności. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Zobacz Regulamin oraz politykę Cookies.