top of page

Radox HPC, polska technologia do ładowania o dużej mocy.

Jest to system opracowany przez szwajcarskiego producenta Huber+ Suhner, oferowany przez ASTE Sp. z o.o.. Daje on możliwość szybkiego ładowania o dużej przepustowości. Dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia kabla pompowym wymiennikiem ciepła lub chłodnicą i płynem chłodzącym, system Randox HPC pozwala na użycie znacznie mniejszego przekroju kabla niż w tradycyjnym rozwiązaniu. Chłodzone kable są cienkie, bardzo elastyczne, lekkie i łatwe w obsłudze. Radox może być dostosowany do złączy typu CCS, Typ 1 i Typ 2.

Rozwiązanie może znaleźć zastosowanie przy ładowaniu nowych, pojemnych akumulatorów pojazdów elektrycznych oraz ciężarówek.

Spółka Aste od prawie 30 lat zajmuje się importem kabli specjalistycznych, profesjonalnego osprzętu kablowego i wprowadzaniem na rynek nowych technologii. Aste oferuje także doradztwo w zakresie technik mocowania, ochrony i rozprowadzania kabli.

Jeżeli chcecie poznać bliżej ich działalność, zapraszamy na stoisko podczas targów ENEX w Kielcach w dniach 26-27 lutego, gdzie między innymi Aste zaprezentuje swoje produkty i usługi.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum

bottom of page