Elektryk do zadań specjalnych

23/02/2020

Innovation AG od ponad 20 lat specjalizuje się w przebudowach i remontach

pojazdów rajdowych i specjalnych. Jednym z projektów jest już dobrze znany w branży elektromobilności projekt "Sokół 4x4". Auto posiada dedykowany elektryczny napęd oraz podzespoły dostosowane do jazdy w ponadprzeciętnie trudnych warunkach terenowych. Samochód został wyposażona w innowacyjny system do diagnostyki i telemetrii online EVACT, który posiada możliwość współpracy z systemem InnoV2G, który zamienia auto w mobilny magazyn energii. Oba systemy zostały zbudowane w 100% w Hubie Innowacji tej firmy.

Sokół 4x4 jest w stanie pracować w warunkach o dużej wilgotności i oddziaływania wody, w zasoleniu i oddziaływaniu szkodliwych substancji chemicznych oraz w wysokim zapyleniu.

Platforma Sokół 4x4 jest podstawą do budowy wyspecjalizowanych środków transportu, dedykowanych do pracy w najcięższych warunkach terenowych. Jest to samochód specjalistyczny dla kopalń odkrywkowych, straży granicznej i innych służb. Może też być samochodem rajdowym. Pojazdy takie z powodzeniem zastąpią auta spalinowe do zadań specjalnych, co będzie skutkowało obniżeniem kosztów użytkowania oraz będzie miało znaczący efekt ekologiczny.

Jednego z Sokołów, zbudowanego na bazie Land Rovera Defender będziecie mogli przetestować na Strefa Elektromobilności na Targach ENEX

 

 

 

 

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na LinkedIn
Przypnij na Pinterest
Please reload

Wyróżnione posty

International Automotive Business Meeting 2019

14/06/2019

1/7
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

  • Facebook
  • Twitter Ikona społeczna
  • LinkedIn
  • YouTube

©Copyright 2017-2020 by Forum Elektromobilności. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Zobacz Regulamin oraz politykę Cookies.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now