Miasto to jego żywioł

23/02/2020

Firmy zajmujące się tzw. dostawą na ostatni kilometr coraz częściej decydują się na elektryfikacje floty swoich pojazdów. Składa się na to wiele czynników. Trendy, nacisk klientów, przepisy prawne, poszukiwania oszczędności.

Dostarczenie towarów i przesyłek pod drzwi klientów, często w dużych zatłoczonych miastach a przy tym rzadko kiedy pokonując więcej niż 100 km w jednej trasie. Jest oto właśnie idealne środowisko dla elektryków. Lepiej niż diesle znoszą ciągłą pracę jazda-postój-jazda, są uprzywilejowane do korzystania z darmowych miejsc parkingowych oraz buspasów i nie zwiększają emisji spalin.

Ciekawą propozycją auta ostatniego kilometra jest Eidola Cargo. Mały dostawczak o zasięgu do 120 km. Sprawdzi się idealnie do rozwożenia posiłków, listów czy w małym przedsiębiorstwie.

Jest on wyposażony w akumulator o pojemności 10 kWh, który naładuje się w pełni w czasie do 6 godz. z gniazdka 230V. Koszt przejechania 100 km to zaledwie ok. 7 zł a dodatkowo można jeździć nimi już od kategorii AM.

Więcej szczegółów o tych małych autach z wielkim potencjałem można dowiedzieć się na stoisku mini-auta.pl podczas Targów Enex. wersją CARGO będzie można się również przejechać na torze pokazowym.

Zobaczcie na zdjęciach jak auta prezentowały się na naszym poprzednim evencie.

 

 

 

 

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na LinkedIn
Przypnij na Pinterest
Please reload

Wyróżnione posty

International Automotive Business Meeting 2019

14/06/2019

1/7
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

  • Facebook
  • Twitter Ikona społeczna
  • LinkedIn
  • YouTube

©Copyright 2017-2020 by Forum Elektromobilności. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Zobacz Regulamin oraz politykę Cookies.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now