top of page

Elektryk do zadań specjalnych

Innovation AG od ponad 20 lat specjalizuje się w przebudowach i remontach

pojazdów rajdowych i specjalnych. Jednym z projektów jest już dobrze znany w branży elektromobilności projekt "Sokół 4x4". Auto posiada dedykowany elektryczny napęd oraz podzespoły dostosowane do jazdy w ponadprzeciętnie trudnych warunkach terenowych. Samochód został wyposażona w innowacyjny system do diagnostyki i telemetrii online EVACT, który posiada możliwość współpracy z systemem InnoV2G, który zamienia auto w mobilny magazyn energii. Oba systemy zostały zbudowane w 100% w Hubie Innowacji tej firmy.

Sokół 4x4 jest w stanie pracować w warunkach o dużej wilgotności i oddziaływania wody, w zasoleniu i oddziaływaniu szkodliwych substancji chemicznych oraz w wysokim zapyleniu.

Platforma Sokół 4x4 jest podstawą do budowy wyspecjalizowanych środków transportu, dedykowanych do pracy w najcięższych warunkach terenowych. Jest to samochód specjalistyczny dla kopalń odkrywkowych, straży granicznej i innych służb. Może też być samochodem rajdowym. Pojazdy takie z powodzeniem zastąpią auta spalinowe do zadań specjalnych, co będzie skutkowało obniżeniem kosztów użytkowania oraz będzie miało znaczący efekt ekologiczny.

Jednego z Sokołów, zbudowanego na bazie Land Rovera Defender będziecie mogli przetestować na Strefa Elektromobilności na Targach ENEX

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum

bottom of page