EV GROUP - proste, innowacyjne rozwiązania w zakresie infrastruktury ładującej

24/02/2020

EV GROUP to nowa, aktywnie rozwijająca marka na polskim rynku w kierunku popularyzacja ekologicznej i elektrycznej mobilności. Aktywny rozwój produkcji i użytkowania samochodów elektrycznych na świecie, a także stworzenie uniwersalnej infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych, stały się głównym powodem rozpoczęcia działalności.

EV Group ma doświadczenie oraz międzynarodowych partnerów, pozwala to im świadczyć wysokiej jakości usługi i znacząco rozwijać kierunek elektromobilności w Polsce.
Oferta EV Group jest adresowana do wszystkich miejsc, gdzie tylko pojawi się zapotrzebowanie na infrastrukturę dla aut elektrycznych. Zaopatrują oni centra handlowe, biurowce, hotele, restauracje, parkingi oraz osiedla mieszkalne.

Produkty oferowane przez grupę to kable do ładowania, wsparcie techniczne, siedem rodzajów ładowarek Ecotap oraz ładowarka Keba.
Ładowarki Ecotap oferują pełen wachlarz możliwości. Od najprostszego Homeboxa dostępnego już od 6270 zł do szybkiej ładowarki DC2 50 kW.

O szczegółową specyfikację produktów oraz wszystkie aspekty działalności będziecie mogli zapytać osobiście podczas targów Enex w Kielcach w dniach 26-27 lutego, na stoisku w strefie Elektromobilności.

 

 

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na LinkedIn
Przypnij na Pinterest
Please reload

Wyróżnione posty

International Automotive Business Meeting 2019

14/06/2019

1/7
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

  • Facebook
  • Twitter Ikona społeczna
  • LinkedIn
  • YouTube

©Copyright 2017-2020 by Forum Elektromobilności. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Zobacz Regulamin oraz politykę Cookies.