top of page

EV GROUP - proste, innowacyjne rozwiązania w zakresie infrastruktury ładującej

EV GROUP to nowa, aktywnie rozwijająca marka na polskim rynku w kierunku popularyzacja ekologicznej i elektrycznej mobilności. Aktywny rozwój produkcji i użytkowania samochodów elektrycznych na świecie, a także stworzenie uniwersalnej infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych, stały się głównym powodem rozpoczęcia działalności.

EV Group ma doświadczenie oraz międzynarodowych partnerów, pozwala to im świadczyć wysokiej jakości usługi i znacząco rozwijać kierunek elektromobilności w Polsce. Oferta EV Group jest adresowana do wszystkich miejsc, gdzie tylko pojawi się zapotrzebowanie na infrastrukturę dla aut elektrycznych. Zaopatrują oni centra handlowe, biurowce, hotele, restauracje, parkingi oraz osiedla mieszkalne.

Produkty oferowane przez grupę to kable do ładowania, wsparcie techniczne, siedem rodzajów ładowarek Ecotap oraz ładowarka Keba. Ładowarki Ecotap oferują pełen wachlarz możliwości. Od najprostszego Homeboxa dostępnego już od 6270 zł do szybkiej ładowarki DC2 50 kW.

O szczegółową specyfikację produktów oraz wszystkie aspekty działalności będziecie mogli zapytać osobiście podczas targów Enex w Kielcach w dniach 26-27 lutego, na stoisku w strefie Elektromobilności.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum