top of page

Funkcjonalność i dobry styl

Elektromobilność nie może się rozwijać bez infrastruktury do ładowania pojazdów. To właśnie braki w infrastrukturze mogą zniechęcać sympatyków i potencjalnych przyszłych użytkowników do zakupu auta zeroemisyjnego.

Elektromobilność to nie tylko transport, ale i zmiana starych przyzwyczajeń, to wejście w nowy Lifestyle we współpracy z najnowszą technologią.

Jest to możliwe dzięki takim firmom jak Enelion. Firma dostarcza ładowarki, które wiedzą ile jest dostępnej mocy w budynku. Pomiar obciążenia w czasie rzeczywistym zabezpiecza obecną instalację przed przeciążeniem, pozwalając na zachowanie takiej samej mocy zamówionej. Dzięki temu Twoja ładowarka nie będzie obciążeniem dla nikogo.

Ładowarki Enelion wykonane są z anodowanego aluminium, które z jednej strony jest odporne na warunki atmosferyczne i wandalizm, a z drugiej wygląda bardzo estetycznie. Wyposażenie ładowarek w moduł komunikacyjny pozwala na zarządzanie nimi zdalnie i ustawianie godziny ładowania, gdy energia elektryczna jest najtańsza. Ponadto istnieje możliwość podłączenia ładowarek do systemu zarządzania stacjami ładowania Enelink i sprzedaż usługi ładowania klientom.

Osobista ładowarka będzie rozliczana dokładnie za tyle energii za ile naładowano samochód. Dzięki internetowemu połączeniu z systemem administracyjnym Enelink można osobiście kontrolować swoje opłaty i jednocześnie rozliczać się ze wspólnotą mieszkaniową za pobraną energię.

Więcej o możliwościach ładowarek Enelion będziecie mogli dowiedzieć się podczas Targów Enex w Kielcach w dniach 26-27.02. w Strefie Elektromobilności. Elektryzująco zapraszamy.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum

bottom of page