Black Red White ze stacjami ładowania samochodów elektrycznych

26/07/2018

Co raz więcej znanych marek sklepów wielkopowierzchniowych instaluje stacje ładowania samochodów elektrycznych przy swoich obiektach. Teraz, do tego powiększającego się grona dołącza Black Red White. 

 

 

 

Na gdańskim parkingu sklepu pojawiła się właśnie pierwsza stacja ładowania pojazdów Green Way - największej ogólnopolskiej sieci stacji szybkiego ładowania samochodów elektrycznych. Od 10 lipca klienci salonu meblowego Black Red White, posiadający samochody elektryczne, mogą naładować swój pojazd np. w trakcie robienia zakupów. Dzięki powstaniu kolejnych inwestycji, na mapie pojawia się coraz więcej takich punktów, a podróżowanie elektrycznym autem staje się prostsze i wygodniejsze, szczególnie w rejonie Gdańska.

 

"Współpraca Black Red White z producentem zielonej energii została podyktowana troską o środowisko naturalne, a także chęcią zapewnienia wygody klientom podróżujących autami elektrycznymi, którzy już teraz z powodzeniem mogą połączyć zakupy w salonie meblowym z procesem ładowania pojazdu. Marka Black Red White posiada swoje salony na terenie całej Polski, dlatego partnerstwo z Green Way to też decyzja o znaczeniu biznesowym, dzięki której klienci będą mieli łatwy dostęp do tej nowoczesnej usługi. Kolejna stacja Green Way - Black Red White ma pojawić się już niebawem w Grudziądzu."

 

(BRW)

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na LinkedIn
Przypnij na Pinterest
Please reload

Wyróżnione posty

International Automotive Business Meeting 2019

14/06/2019

1/7
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

  • Facebook
  • Twitter Ikona społeczna
  • LinkedIn
  • YouTube

©Copyright 2017-2020 by Forum Elektromobilności. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Zobacz Regulamin oraz politykę Cookies.