FEM objęło patronat medialny nad III Międzynarodową Konferencją FORS

05/09/2018

Jesteśmy dumni obejmując patronat medialny nad III Międzynarodową Konferencją FORS Recykling pojazdów w kraju i na świecie, która w tym roku odbywa się pod hasłem „Razem przeciwko szarej strefie”. Konferencja odbędzie się 2 października 2018 r. w Hotelu Novotel Warszawa Centrum.

 

 

 

Dominującym tematem tegorocznej Konferencji będzie szara strefa i sposoby radzenia sobie z tą nielegalną konkurencją oprócz tego:

 

1. Rozwiązania stosowane w innych krajach oraz możliwości skutecznego ograniczania oddziaływania szarej strefy na rynek. 

 

2.    Przedstawione zostaną również najnowsze zmiany w polskich przepisach przyjętych po fali pożarów miejsc składowania i magazynowania odpadów, zwłaszcza te, nakładające na przedsiębiorców nowe obowiązki w zakresie monitoringu, zabezpieczeń przeciwpożarowych i zabezpieczeń finansowych. 

 

3.  Dodatkowo poruszony zostanie temat bezpieczeństwa przy demontażu pojazdów hybrydowych, które coraz częściej trafiają do stacji demontażu. Konferencję zamkniemy dyskusją z udziałem gości z kraju i zagranicy

 

Oprócz konferencji organizatorzy zadbali o inne aktywności towarzyszące konferencji


3 października 2018 r. - zwiedzanie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN oraz Starego Miasta w Warszawie 

1 października 2018 r. - zwiedzenie stacji demontażu w Łochowie, podczas którego prezentowane będą urządzenia przeznaczone do stacji oraz biesiada integracyjna poprzedzająca konferencję

 

 

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na LinkedIn
Przypnij na Pinterest
Please reload

Wyróżnione posty

International Automotive Business Meeting 2019

14/06/2019

1/7
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

  • Facebook
  • Twitter Ikona społeczna
  • LinkedIn
  • YouTube

©Copyright 2017-2020 by Forum Elektromobilności. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Zobacz Regulamin oraz politykę Cookies.