Gyon ujawnia swój pierwszy superszybki samochód elektryczny

27/07/2018

 

Wyprodukowany przez nową chińską firmę o nazwie Gyon, nienazwany jeszcze model,zapowiada się jako luksusowy samochód elektryczny z niesamowitymi osiągami, wyposażony w zaawansowaną technologię autonomicznej jazdy. Pierwsza konferencja prasowa, na której szerzej poznamy nowość z Chin, rozpocznie się 8 sierpnia 2018 r. w Los Angeles.

 

 nowy model od Gyon (Gyon)

 

Firma trzyma szczegóły w tajemnicy, ale potwierdza, że samochód będzie miał śmiały design, który został zaprojektowany przy pomocy firmy projektującej "Gaffoglio Family Metalcrafters", która przez lata pomagała stworzyć takie koncepcje jak Audi Cross Cabriolet Quattro, Chrysler ME 4-12, Dodge Demon i Jeep Gladiator i wiele innych.

 

Oprócz ukazania kilku szczegółów wizualnych samochodu, Gyon podał kilka wstępnych detali ze specyfikacji. Zgodnie z zapowiedziami producenta, model będzie w stanie przyspieszyć do 100 km/h w cztery sekundy lub mniej i osiągnie 500 - 700 km na jednym ładowaniu. Samochód będzie również wyposażony w inteligentny system eksploatacyjny pojazdu i autonomiczny system jazdy na najwyższym światowym poziomie. Niewiele wiadomo na temat tego ostatniego, ale firma twierdzi, że autonomiczna technologia jazdy zostanie dostarczona przez firmę Bosch.

 

Chociaż Gyon to nowa marka, mocno wspierana jest przez dużego inwestora - "Sitech Electric Automobile", jedną z najszybciej rozwijających się firm pojazdów elektrycznych w Chinach.

 

 

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Udostępnij na LinkedIn
Przypnij na Pinterest
Please reload

Wyróżnione posty

International Automotive Business Meeting 2019

14/06/2019

1/7
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

  • Facebook
  • Twitter Ikona społeczna
  • LinkedIn
  • YouTube

©Copyright 2017-2020 by Forum Elektromobilności. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Zobacz Regulamin oraz politykę Cookies.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now