top of page

FEM objęło patronat medialny nad III Międzynarodową Konferencją FORS

Jesteśmy dumni obejmując patronat medialny nad III Międzynarodową Konferencją FORS Recykling pojazdów w kraju i na świecie, która w tym roku odbywa się pod hasłem „Razem przeciwko szarej strefie”. Konferencja odbędzie się 2 października 2018 r. w Hotelu Novotel Warszawa Centrum.Dominującym tematem tegorocznej Konferencji będzie szara strefa i sposoby radzenia sobie z tą nielegalną konkurencją oprócz tego:


1. Rozwiązania stosowane w innych krajach oraz możliwości skutecznego ograniczania oddziaływania szarej strefy na rynek.


2. Przedstawione zostaną również najnowsze zmiany w polskich przepisach przyjętych po fali pożarów miejsc składowania i magazynowania odpadów, zwłaszcza te, nakładające na przedsiębiorców nowe obowiązki w zakresie monitoringu, zabezpieczeń przeciwpożarowych i zabezpieczeń finansowych.


3. Dodatkowo poruszony zostanie temat bezpieczeństwa przy demontażu pojazdów hybrydowych, które coraz częściej trafiają do stacji demontażu. Konferencję zamkniemy dyskusją z udziałem gości z kraju i zagranicy


Oprócz konferencji organizatorzy zadbali o inne aktywności towarzyszące konferencji

3 października 2018 r. - zwiedzanie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN oraz Starego Miasta w Warszawie 1 października 2018 r. - zwiedzenie stacji demontażu w Łochowie, podczas którego prezentowane będą urządzenia przeznaczone do stacji oraz biesiada integracyjna poprzedzająca konferencję

Wyróżnione posty
Ostatnie posty