top of page

Nowy Renault Megane E-Tech - nowy wymiar elektromobilności.

Renault Megane E-Tech Elektryczne na dobre zagościły już u polskich dealerów Renault. Ci, którzy nie mieli dotychczas okazji zapoznać się z autem podczas jednej z akcji organizowanych przez importera, mogą w dowolnym momencie umówić się na jazdę próbną u najbliższego przedstawiciela marki. Nowy Megane wnosi sporo świeżości w kategorii aut elektrycznych w segmencie C.


Auto jest zdecydowanie warte bliższego poznania, sceptyków może przekonać do elektromobilności, a tych poważnie zainteresowanych zakupem „elektryka” przekonać, że to najlepsza opcja w segmencie C. Samochody demonstracyjne jakimi dysponują Dealerzy to „środkowe” wersje wyposażania – TECHNO w połączeniu z większą z dostępnych baterii, czyli 60 KWh i z silnikiem o mocy 218 KM. Taki zestaw wydaje się najbardziej optymalnym, zapewniając świetne osiągi i realny zasięg na poziomie 400 km.


Samochód zachwyca swoim bardzo dopracowanym i dojrzałym układem jezdnym.

Świetnie zestrojone zawieszenie, bardzo precyzyjny i bezpośredni układ kierowniczy, niezwykle nisko umieszczony środek ciężkości i niska jak na elektryka masa własna, w połączeniu z natychmiastową reakcją układu napędowego, sprawiają że prowadzenie tego samochodu to czysta przyjemność. Wnętrze i system multimedialny OPEN R-LINK oparty o Android Automotive pozwalają na pełną integrację z samochodem w sposób dotąd niespotykany – przynajmniej w tym segmencie i cenie. Kto jeszcze nie jeździł, musi szybko to nadrobić i bliżej poznać auto.


Auto Compol S.A.

ul. Kazimierza Wielkiego 1 Poznań

tel: 61 846 51 12

www.autocompol.pl

Zdjęcia wykonał : Michał Tomkowiak

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum

bottom of page